НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Рух - ФК Тернопіль - 4:0 ###

13.02.15 Винники. Стадіоні імені Богдан Маркевича. Контрольний матч

"Рух" (Винники) – ФК "Тернопіль" - 4:0 (1:0)

Голи: Гурський (5), Макар (49), Дмитрух (55), О. Шептицький (75)

Чемпіон України серед аматорів винниківський "Рух" у товариському матчі розгромив першоліговий ФК "Тернопіль". Від аматорської команди з Винник першоліговий клуб отримав "чотири" сухі м'ячі. У цьому матчі аматори нагадували професіоналів, і навпаки...-

Перехід зі снігового поля на штучне команді Василя Івегеша дався з великим трудом. Команда "Тернополя" на штучному полі стадіоні імені Богдана Маркевича виглядала нічим не краще за, скажімо, середняка чемпіонату Прем'єр-ліги області.

"Прокинулися" гості лише у другій половині другого тайму, коли рахунок був 3:0 не на їхню користь. Програвши середину поля, першоліговий клуб відчув серйозні проблем і у власному штрафному майданчику.

Гол Андрія Гурського після "пожежі", яка виникла після кутового, лише додав господарям впевненості. У першому таймі не особливо вірилося в те, що "Рух" так може "возити" команду з першої (!) ліги. "Возили-возили", а гольових моментів у першому таймі біля воріт "Тернополя" було не багато. Гості в атаці нічим особливим не запам'яталися. Навіси з флангу воротар Шевчук читав без особливих проблем.

Не бачили "берега" "тернополяни" і на початку другого тайму. Ключовий і водночас переломний гол винниківчани забили після класної комбінації саме на початку другої 45-хвилинки. Півзахисник "Руху" Богдан Костик однією передачею обрізав усю оборону суперника, а Шептицький з Макаром вийшли вдвох на одного воротаря суперника. Олег віддав передачу на Володю, який і відправив суперника додому у "файне" місто...-

Третій гол "Руху" також відбувся внаслідок красивої комбінації. Подачу з флангу від Івана Молокова замкнув Віталій Дмитрух.

При рахунку 3:0 гравці "Тернополя" з усіх сил йшли в атаку, однак на завершальній стадії їм бракувало удару чи останнього пасу. Захисники "Руху" без проблем читали усі задуми суперника і відправляли своїх "бігунків" в контратаки. В одній з них Олег Шептицький зробив рахунок 4:0, після чого господарі остаточно віддали ініціативу супернику.

Забити гол престижу "Тернополю" не вдалося. Усі удари гостей були або в руки молодого воротаря Андрій Жука, або мимо воріт. Словом, професійному "Тернополю" не вдалося уникнути розгромної поразки у Винниках. Утім, за словами головного тренера команда Василя Івегеша, трагедії з цього робити ніхто не буде. На такий результат тренер гостей побачив чимало причин.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль":

-Зіграли на трійку. Вважаю, що пропустили у цій грі забагато, однак "Рух" - хороша команда. Нічого дивного і страшного у такому результаті немає. Майже кожен гравець з "Руху" пройшов школу різних команд у різних лігах. Трагедії у цій поразці робити не будемо. Ми переглянули усіх молодих гравців і наша підсумкова гра другого збору дала певні відповіді на певні запитання. Чимало матчів ми провели на снігу, тому не усі гравці мали хорошу фізичну форму, а деякі через травми взагалі не грали. Як би там не було, судити нашу команду будуть по перших іграх чемпіонату у першій лізі.

-Якби "Рух" грав у першій лізі, де б команда була в турнірній таблиці?

-Мабуть, там де ми. Звісно, якщо врахувати сьогоднішній матч (сміється). Одна гра – це не показник, тому такі висновки робити немає сенсу.

Роман Гданський, головний тренер ФК "Рух":

-Враження дуже приємні. Давно хотіли зіграти з хорошим суперником. Якщо чесно, думали, що буде важче, однак у "Тернополя" свій підготовчий цикл, можливо, команда зараз готова не найкращим чином. Думаю, що гравці "Тернополя" вийшли на цей матч під серйозними навантаженнями, хоча про нашу команду можна сказати щось подібне. Грою своєї команди я задоволений. Гравці виконали усе, що я просив. Особливо мова йде про контроль м'яча. Думаю, суперник довго адаптовувався до поля. Вони тут грали перший раз, а ми на ньому тренуємося кожного дня. Загалом, хотілося б нам більшої реалізації гольових моментів. Ми сьогодні могли забити більше, аніж забили.